sk-SK
Slovensky
cart
Košík
menu

KMM

KMM - originálna kožená obuv v štýle glády - s oceľovou špicou, traktorovou podošvou a skrutkami v podrážke, vyrobená pre priaznivcov ROCKu, POPu, METALu, PUNKu, GOTHICu......motorkárov, rockerov a podobnych nami spriaznenych existencii.

KMM - originálna kožená obuv v štýle glády - bez oceľovej špice, s mäkkou gélovou podošvou traktorového štýlu, vyrobená pre pohodlné chodenie v tvrďáckom štýle.

KMM - originálna kožená moto obuv pre vyznávačov jedinečného štýlu chopper a cruiser, vhodná aj pre retro štýl či veteránov.

Topánky KMM sú šité z vysoko odolnej a kvalitne spracovanej hovädzej kože a kompletované z osvedčených kvalitných komponentov. V našej ponuke nájdete ako klasické glády so šnurovaním, tak množstvo originálnych modelov. Vybrať si môžete z variantov 3 - 20 dierkových alebo zo špeciálnych designov zdobených prackami či špicami, prípadne topánky 3 v 1 a motorkárske.

História KMM
Prvopočiatky tejto obuvi siahajú do 30-tych rokov minulého storočia, kedy si nemecké telovýchovné a mládežnícke spolky objednávali túto obuv u celosvetového výrobcu obuvi Baťu k svojim rovnošatom. Po vojne sa zo zvyšnej technológie a komponentov začali vyrábať takmer autentické topánky, ktoré boli spočiatku používané ako pracovná obuv, ale postupom času si ich mládež natoľko obľúbila, že sa z pracovnej obuvi vďaka drobným úpravám a farebnými kombináciami stala výhradne obuv fashionová. Vtedy táto obuv dostala názov KMM-KLUB MLADÉ MÓDY.

Súčasnosť KMM
Štýlová obuv pre fanúšikov ROCKu, POPu, METALu, PUNKu, GOTIC štýlu, motorkára..... Pre jej originalitu, veľkú škálu farieb a predovšetkým kvalitu sa táto obuv predáva do krajín celej európskej únie. Oproti iným podobným značkám sú topánky KMM cenovo drahšie, ale kvalita kože i spracovania je veľmi vysoká a úžitková hodnota vzhľadom na cenu oveľa priaznivejšia. Obuv KMM má český nádych, ich výroba pochádza z bývalej baťovej fabriky - vyrába sa na starých českých strojoch pre 100% českú firmu (ktorá je aj vlastníkom značky a patentov) v poľskej manufaktúre. Charakteristické rysy obuvi KMM sú trojité švy, oceľové špice a skrutky v podrážke. Dnešná mládež vyhľadáva aj ľahké topánky KMM bez oceľovej špice postavené na ľahkej gélovej podrážke. Topánky KMM sú vyrábané z vysoko kvalitnej hovädzej kože a PUR podošvy.

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.